Підібрати тур

  Підібрати тур

  Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.

   Image Alt

   Винний тур Закарпаттям

   Винний тур Закарпаттям

   1305 грн / з особи
   (0 відгуки)

   3 дні / 2 ночі
   (Мукачево-Ужгород-Берегово)

   Винорбські традиції на Закарпатті дуже давні. Нині у краї навіть є «Винний орден Святого Венцела», у який 2002 року об’єдналися виноградарі і винороби Берегівщини. Відтоді напередодні святкування Нового року за старим стилем на центральний площі Мукачева став традицією фестиваль з промовистою назвою «Червене вино». А ще через 5 років, з 2007-го, уже в Ужгороді з’явився фестиваль молодого вина «Закарпатське божоле». Дата його проведення – треті вихідні листопада. Відбуваються фестивалі вина в Берегові, Виноградові.

   Утім дочікуватися святкових заходів, щоб скуштувати місцевого сонячного напою, зовсім необов’язково. Ми організуємо вам винний вояж найвідомішими точками виноробства Закарпаття будь-якої пори року!
   • Дестинація
   • Включено
    Вечеря
    Екскурсовод
    Обід
    Проживання
    Проїзд
    Сніданок
   • Не включено
    Медичне страхування

   Tour Plan

   1

   1 день

   Зустріч групи на вокзалі. СніданокЕкскурсія в Мукачівський замок «Паланок» (XIV-XVIII ст.) - один із найцінніших історичних та військово-архітектурних пам'ятників України. Оглянувши виставочні зали можна просто поблукати по замку, насолодитися панорамою міста з балконів, потримати за палець бронзову фігуру княза Федора Корятовича і загадати бажання (воно обов'язково справдиться). Обід. Переїзд в с.Бобовище.  Дегустація вин у винному підвалі, який славиться вишуканими винами. Не дарма про жителів с.Бобовище кажуть, що вони народжуються виноробами. Тут Ви скуштуєте 9 сортів кращих бобовищанських вин.8 Повернення в Мукачево. Прогулянка вечірнім містом. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.
   2

   Сніданок. Переїзд у м.Ужгород – обласний центр, старовине місто, яке виникло понад 1000 років тому. Оглядова екскурсія у корчму-музей «Деца у нотаря». Знайомство зі старовинним містом, його оригінальною архітектурою; екскурсія в Ужгородський замок (XII-XVIII ст.) - один з найдревніших замків Закарпаття, що знаходиться в старій частині міста. Відвідання краєзнавчого музею та музею архітектури та побуту під відкритим небом. Обід – «закарпатська гостина» з дегустацією закарпатських вин у винному погребі ШардонеВинний підвал «Шардоне» - перший ужгородський дегустаційний зал, який знаходиться в самому центрі міста. За легендою саме тут в давні часи збиралися ужгородські вельможі і за келихом доброго вина вели дружні розмови з заморськими послами. Тут Ви зможете скуштувати шість видів найкращих закарпатських вин та вишукані страви закарпатської та угорської кухні. Повернення в Мукачево. Вечеря. Нічліг.
   3

   Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у м.Берегово - старовинне місто, що знаходиться недалеко від угорського кордону. Оглядова екскурсія містом. Відвідання термальних басейнів (для бажаючих купатися в термальних водах мати при собі рушники, шапочки, купальні костюми). Дегустація закарпатських вин в «Старому підвалі» в м.Берегові. Це – невеликий, проте дуже давній підвал (вік його понад 300 років), який знаходиться в середині гори, де колись проходив північний кордон Римської імперії. Тут виготовляють виключно сухі марочні вина з найкращих сортів винограду Берегівського краю за традиційними технологіями і витримують у дубових бочках. Під час дегустації Вам відкриють таємниці виноробства, пригостять традиційними винами. Ви відчуєте різномаїття відтінків аромату, кольору та смаку цих чудових вин. Виїзд до Мукачева.

   Tour Location

   Вартість туру:

   1735,00 грн./чол. (при групі 7 чол.)
   1435,00 грн./чол. (при групі 15 чол.)
   1305,00 грн./чол. (при групі 30 чол.)

   У вартість входить:
   • проживання в готелі Мукачево (2 ночі),
   • харчування за програмою,
   • екскурсійне обслуговування по програмі,
   • послуги екскурсовода,
   • трансфер,
   • послуги фірми по організації туру.
   Додаткова оплата:
    • вхідні квитки у замки та музеї - 30 грн,
    • купання в термальних басейнах м.Берегово – 30 грн/чол./год.

   До подорожі Вашої мрії один крок!

   Просто заповніть форму

   Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.