Підібрати тур

  Підібрати тур

  Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.

   Image Alt
   Легенда озера Синевир

   Екскурсія «Мелодія кохання»

   Екскурсія «Мелодія кохання»

   350 грн / з особи
   (0 відгуки)

   Одноденний тур

   Чи не найцікавішою мандрівкою на Закарпатті є подорож до високогірного озера Синевир — «Морського ока» Карпат. Озеро розміщенене на висоті 989 м над рівнем моря. Вся краса Українських Карпат, здається, сконцентрована в цьому місці.

   Шлях в 32 км до озера від райцентру Міжгір’я дуже мальовничий, та не надто комфортний. Дорога біжить вздовж потоку Воловець, а після різкого повороту праворуч — забирається в гори серед ущелин Синевирського перевалу (800 м). Варто зупинитися на вершині і помилуватися краєвидами. На заході видно гряду Боржавских полонин, на півдні тягнеться хребет Овчарский Верх, на південному сході височіє гора Стримба (1719), а на півночі – гора Кам’янка (1578). Десь внизу розсипаним намистом із перлин біліють хатини села Синевир з блакитною ниточкою річки Тереблі. На річці створено каскад штучних перепадів, що дає чудові умови для вирощування рибного делікатесу — форелі.

   Ще 4 кілометра вгору за течією — і видно корпуси турбази «Синевир». До озера ще півтора кілометри шляху, які варто подолати пішки: це заповідно-мисливське господарство, сповнене рідкісних рослин та тварин. За деревами вже видно відблиски на чистої води. На березі Морського Ока — затишний дерев’яний готель та кылька альтанок.

   При бажанні до острівця в центрі озера можна підплисти на дерев’яному плоті.

   Приємного вам відпочинку!!!

   • Дестинація
   • Виїзд
    Мукачево, вокзал
   • Час виїзду
    Орієнтовно 9.00
   • Час повернення
    Орієнтовно 18.00
   • Включено
    Екскурсовод
    Проїзд
   • Не включено
    Вечеря
    Медичне страхування
    Обід
    Проживання
    Сніданок

   Tour Plan

   1

   1 день

   Виїзд з Мукачева.

   Прогулянка на озері і придбання сувенірів. Місце, яке здавна заворожувало своєю красою, не могло не породити поетичних легенд про своє походження. Тут все, як і очікуєш: море любові — і гострі скелі страждань.
   Найбільш популярний переказ про виникнення Синевира розповідає про класову нерівність як перешкоду до створення щасливою сім'ї. Колись ці гори належали графу, батькові юної блакитноокої красуні Сині. Верховинці випасали графські стада, рубали ліси, косили запашну траву. Якось граф вирушив перевірити, як працюють лісоруби — а Синь напросилася разом із батьком. Дівчина блукала лісом, збираючи квіти, аж тут почула чарівну пісню сопілки. На галявині Синь побачила юного пастуха Вира. Вона просила зіграти ще і ще — та пообіцяла невдовзі повернутися. Таємні зустрічі ставали все більш частими. Графське чоло – все сердитішим. Заборони батька не зупинили Синь. І граф наказав вбити хлопця. Якось, коли Вир чекав на галявині кохану, графські слуги зіштовхнули на нього з гори величезний камінь. Коли Синь побачила, що трапилося, вона обійняла високу кам'яну могилу і гірко заплакала. Сльози лилися і лилися, вони затопили всю галявину, і сама Синь зникла в блакитних водах. Утворене озеро люди назвали іменами коханих. Вода його кольору очей Сині, а острівець посередині — місце загибелі Вира.

   Переїзд в селище Пилипець до водоспаду "Шипіт Карпат".

   Один з найбільших і найкрасивіших водоспадів Закарпаття. Висота - 15 метрів. Особливо він гарний навесні. Завдяки талим водам, він стає бурхливим. Свій початок струмок, на якому водоспад Шипіт, бере на високих Боржавських полонинах. За легендою, в різдвяну ніч, тут тече солодка вода.

   Tour Location

   Залишіть ваш відгук і оцініть надані послуги

   Тут ви можете поділитися своїми враженнями від відпочинку й підняти або знизити рейтинг фірмі чи закладу, що приймали Вас на відпочинок, екскурсію тощо

   0.0
   Рейтинг 0

   Коментувати

   Вартість – 350 грн з особи (при групі 30 чол.)

   У ціну входить:
   • трансфер,
   • екскурсійне обслуговування за програмою,
   • послуги екскурсовода,
   • послуги фірми.
   Додатково: вхідні квитки в національні парки, обід.

   До подорожі Вашої мрії один крок!

   Просто заповніть форму

   Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.