Підібрати тур

  Підібрати тур

  Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.

   Image Alt
   Адреналінові

   Екстрим-тури

   Екстрим-тури

   Гори пов’язують зазвичай із зимовим спортом, зі снігом і морозом. Та багато хто наважується зарезервувати ночівлю в горах саме влітку. Хоча мінлива гірська погода може дати прикурити влітку, варто визнати, що гори цієї пори року вражають красою, до того ж значно безпечніші, ніж узимку. Нема загрози лавин, та й замерзнути, загубившись, не вийде. Слід, проте, пам’ятати, що навіть влітку гори не до кінця безпечні. Може трапитися всяке, тому завжди варто брати з собою мобільний телефон, інформуючи когось про те, де перебуваєте. Гірські дороги влітку надзвичайно видовищні, але й дуже слизькі – обережності ніколи не буває забагато.

   Сплав по гірській річці – це хороший варіант для того, щоб провести час із сім’єю або друзями. Залежно від кількості людей у компанії, можна обрати байдарку, катамарани, каяк або надувний човен, який буде вміщувати від двох до восьми людей. Під час першого походу не обов’язково відразу випливати на водоспади і небезпечні пороги, важливо обрати такий відрізок річки, щоб за необхідності закінчити свій сплав раніше. Не останню роль у рафтингу відіграє правильне планування траси, навички членів екіпажу, а також хороша координація між ними. В українських Карпатах рафтинг найчастіше проводять на Черемоші, Пруті, Чорній та Білій Тисі. В інших річках рівень води постійно коливається, що впливає на проведення якісного сплаву.

   На Закарпатті сплавляються Чорною і Білою Тисою. Маловодне русло з невеликими перешкодами чергується зі швидкою течією при низьких берегах. Рівень води Чорної Тиси, як і інших річок в українських Карпатах, змінюється залежно від пори року. Русло дрібне, з невеликими, іноді навіть штучними порогами і низькими мостами. Нижче Чорна Тиса – це вже повноцінна гірська річка з високими хвилями, підступним камінням, вирами, скельними берегами, які подекуди закріплені бетонними стінами. Якщо ваш сплав по Тисі закінчиться біля Рахова, варто знайти там урочище Малий потік. Саме там знаходиться центр Європи, на що вам буде вказувати кам’яна піраміда.

   Рафтинг-клуби часто пропонують усім охочим захопливі тури, у вартість яких входять оренда спорядження, послуги інструктора, страховка та інші бонуси. Часто уздовж річки організатори відправляють машину з сухим одягом для учасників сплаву, гарячою їжею і напоями. Сплав може тривати кілька годин, або кілька днів. У програму можуть входити ночівлі в наметі, пішохідні переходи, розваги на березі. Все залежить від рівня складності річки і ваших уподобань. Варто тільки вибрати те, що подобається саме вам.

   Інші типи турів