Підібрати тур

  Підібрати тур

  Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.

   Image Alt
   Урочисті

   Весільні тури

   Про весільні тури

   Весільні тури – це яскравий початок спільного життя, спогади від якого залишаться на все життя. У світі є безліч місць, створених спеціально для молодят. Вдвох далеко від дому і суєти починати спільне життя, де-небудь на березі блакитного моря – це саме казкове і незабутню подорож в життя. Весільні тури з організацією одруження за кордоном – це справа приємна, але клопітка. Довірте організацію турів нашим професіоналам, неважливо, чи віддаєте перевагу Ви усамітненню або весільній церемонії з родичами. Ми проконсультуємо Вас по необхідним документам, їх оформлення, вибору ідеального місця, організації церемонії.

   Послуги з організації

   Весільні тури – це не тільки медовий місяць. Ви можете офіційно укласти шлюб за кордоном, а можна влаштувати символічну весільну церемонію в будь-якій країні світу. Якщо побажаєте, замовимо для Вас православне вінчання за кордоном (Італія, Франція, Ізраїль, Чехія, Греція, Кіпр). Є можливість укладення шлюбу на яхті або в красивому замку – вибір за Вами. Наша фірма знає всі тонкощі офіційної реєстрації шлюбу за кордоном.

   Куди поїхати

   Хочете романтики і усамітнення? Тоді ідеальним варіантом буде невеликий острів з жовтим піском і бунгало на березі океану. До таких напрямків можна віднести Мальдіви, Домініканську республіку, Таїланд, Сейшели, Маврикій, Шрі-Ланку. А якщо Вам до душі жваві вулиці, колорит великого міста і нічне життя, тоді Вам до Європи. Ідеальними країнами є Італія, Франція, Чехія, Словенія, Греція, Кіпр. Просто поніжитися біля моря також можна в будь-якій жаркій країні, наприклад, в Єгипті, Туреччині, ОАЕ або Тунісі. Варіантів безліч!

   Інші типи турів