Підібрати тур

  Підібрати тур

  Нема потреби вивчати тисячі пропозицій – ми зробимо це за Вас! Підберемо тур з оптимальною ціною.

   Image Alt
   Цілющі

   Оздоровчі тури

   Оздоровчі тури

   Модним нині словечком wellness називають оздоровчі процедури, завдяки яким досягають душевної рівноваги.

   На Закарпатті вам запропонують досить таки незвичайний вид велнесу – купання в чанах з мінеральною водою.

   Ще в 1600 році в с.Лумшори були знайдені сірководневі мінеральні джерела, які по сьогоднішній день славляться своїми лікувальними властивостями. Купання в мінеральних водах сприяє покращенню діяльності опорно-рухового апарату, зміцнюється нервова система, відступають такі хвороби як радикуліт, ревматизм, біль у суглобах, остеохондроз.

   Чан – це чавунний купель-котел, розташований на березі гірської річки або водоспаду під відкритим небом. Його наповнюють водою із мінеральних джерел з високим вмістом сірководню і підігрівають на вогні (топлять дровами), але сам чан не нагрівається. А далі – найцікавіше…

   Це, на перший погляд, дуже дивна процедура – вас посадять у цей величезний мідний чан і будуть варити на повільному вогні (один чан може вмістити 6 чоловік). Не лякайтеся – це не пекло. Навпаки – це райський карпатський куточок. Спочатку воду підігрівають до 25-30 градусів, потім кидають на дно велике річкове каміння – і можна залазити в чан. Підкидують у вогонь ще трохи дров і нагрівають воду до 40-45 градусів. Після того, як ви трохи відваритесь у мінеральній воді, ви повинні стрибнути у холодну гірську воду.

   Цю процедуру необхідно повторити три-чотири рази, особливо взимку, коли температура повітря опускається до мінус 10. Після декількох заходів (в чан, а потім у воду) створюється відчуття, що твоє тіло замінили на нове, більш молоде. Ви дихаєте здоров’ям, а нервова система занурилась у стан повного спокою. Взимку ще можна вивалятися в снігу.

   Чекаємо на Вас, і зичимо приємного відпочинку.

   Інші типи турів